Titles you rated
HyakuemuRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5