Titles you rated
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0