Titles you rated
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0