Movies
Ratings
437
Christmas in AugustRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
The Happy LifeRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.5
Mr. HongRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
SwordfishRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
HoneyRated ★ 4.0