Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.0