Series
Ratings
52 I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0 I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
 I Need RomanceRated ★ 3.5 I Need RomanceRated ★ 3.5
 Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0 Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 4.5 SherlockRated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 4.5 SherlockRated ★ 4.5
 Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0 Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
 Let's EatRated ★ 3.0 Let's EatRated ★ 3.0
 Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0 Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
- Sharp3Rated ★ 2.5
 Sharp2Rated ★ 2.5 Sharp2Rated ★ 2.5
 Orange Is the New BlackRated ★ 3.5 Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
 Orange Is the New BlackRated ★ 3.5 Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
 Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 2.5 Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 2.5
 Kang's KitchenRated ★ 2.5 Kang's KitchenRated ★ 2.5
 Kang's KitchenRated ★ 2.5 Kang's KitchenRated ★ 2.5
 Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5 Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
 Prison PlaybookRated ★ 2.5 Prison PlaybookRated ★ 2.5
 Adventure TimeRated ★ 2.5 Adventure TimeRated ★ 2.5
 Dr. RomanticRated ★ 2.5 Dr. RomanticRated ★ 2.5
 Omniscient Interfering ViewRated ★ 1.5 Omniscient Interfering ViewRated ★ 1.5