Movies
Ratings
332 One Battle After AnotherRated ★ 3.0 One Battle After AnotherRated ★ 3.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
 SupersonicRated ★ 3.5 SupersonicRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 IdentityRated ★ 3.5 IdentityRated ★ 3.5
 Dune: Part TwoRated ★ 3.5 Dune: Part TwoRated ★ 3.5
 DuneRated ★ 3.0 DuneRated ★ 3.0
 The BrutalistRated ★ 4.0 The BrutalistRated ★ 4.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
 BLUE GIANTRated ★ 4.0 BLUE GIANTRated ★ 4.0
 Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5 Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
 Baby DriverRated ★ 3.5 Baby DriverRated ★ 3.5
 Alien: RomulusRated ★ 3.5 Alien: RomulusRated ★ 3.5
 Late Night With the DevilRated ★ 3.0 Late Night With the DevilRated ★ 3.0
 No Country for Old MenRated ★ 3.0 No Country for Old MenRated ★ 3.0
 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0