Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Together: Treble WinnersRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0