Series
Ratings
269 VincenzoRated ★ 3.0 VincenzoRated ★ 3.0
 My NameRated ★ 2.5 My NameRated ★ 2.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 2.5 Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
 WandaVisionRated ★ 4.5 WandaVisionRated ★ 4.5
 Tokyo RevengersRated ★ 4.0 Tokyo RevengersRated ★ 4.0
 Run OnRated ★ 3.0 Run OnRated ★ 3.0
 The Good DetectiveRated ★ 3.0 The Good DetectiveRated ★ 3.0
 Hot Stove LeagueRated ★ 3.0 Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
 StartupRated ★ 3.0 StartupRated ★ 3.0
 D.P.Rated ★ 4.5 D.P.Rated ★ 4.5
 Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5 Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
 At EighteenRated ★ 3.0 At EighteenRated ★ 3.0
 SherlockRated ★ 3.0 SherlockRated ★ 3.0
 Good DoctorRated ★ 3.5 Good DoctorRated ★ 3.5
 StrangerRated ★ 3.5 StrangerRated ★ 3.5
 It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5 It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
 That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0 That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
 Be MelodramaticRated ★ 4.5 Be MelodramaticRated ★ 4.5