Movies
Ratings
207
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0