Titles you rated
TempestRated ★ 1.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 4.5
Our PlanetRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
All or Nothing: ArsenalRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5