Titles you rated
 Emily in ParisRated ★ 5.0 Emily in ParisRated ★ 5.0
 Crash Landing on YouRated ★ 5.0 Crash Landing on YouRated ★ 5.0
 The Light in Your EyesRated ★ 5.0 The Light in Your EyesRated ★ 5.0
 Produce 101Rated ★ 5.0 Produce 101Rated ★ 5.0
 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.5 High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
 Infinite ChallengeRated ★ 5.0 Infinite ChallengeRated ★ 5.0
 On AirRated ★ 5.0 On AirRated ★ 5.0
 High KickRated ★ 5.0 High KickRated ★ 5.0
 The HeirsRated ★ 5.0 The HeirsRated ★ 5.0
 Twenty AgainRated ★ 3.5 Twenty AgainRated ★ 3.5
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
 Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0 Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
 Dear My FriendsRated ★ 5.0 Dear My FriendsRated ★ 5.0
 The Greatest LoveRated ★ 4.5 The Greatest LoveRated ★ 4.5
 SKY CastleRated ★ 4.5 SKY CastleRated ★ 4.5
 Coffee PrinceRated ★ 5.0 Coffee PrinceRated ★ 5.0
 Secret GardenRated ★ 5.0 Secret GardenRated ★ 5.0