Titles you rated
- Groundhog DayRated ★ 3.0
- His Three DaughtersRated ★ 4.5
- The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0
- One Battle After AnotherRated ★ 4.5
- ParthenopeRated ★ 2.5
- GraceRated ★ 4.0
- A House of DynamiteRated ★ 4.0
- Jay KellyRated ★ 2.5
- Sentimental ValueRated ★ 5.0
- Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.5
- The Love That RemainsRated ★ 3.0
- Nacho LibreRated ★ 3.0
- Hard TruthsRated ★ 4.0
- Jurassic ParkRated ★ 4.0
- Public EnemiesRated ★ 2.0
- The InsiderRated ★ 3.5
- Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
- CollateralRated ★ 4.5
- HeatRated ★ 4.0
- The BalconettesRated ★ 3.0