Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.0- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- Unanswered questionsRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
- RNARated ★ 3.5
VikingsRated ★ 2.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Gimsaengminui Yeongsujeung Season 2Rated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0