Titles you rated
The WitnessRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 2.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5