Movies
Ratings
739
Gladiator IIRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
The StrangerRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
VitusRated ★ 3.0
The ConductorRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0