Movies
Ratings
410
My BrotherRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
The RaidRated ★ 4.0
HostageRated ★ 3.5
EraserRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Broken ArrowRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0