Series
Ratings
88
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0- The Story of CinderellaRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 0.5
Wind BreakerRated ★ 4.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Romantic KillerRated ★ 3.5
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0