Movies
Ratings
28
The Last PrincessRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5