Titles you rated
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0