Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5