Movies
Ratings
96
UprisingRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 1.5
Black WidowRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 1.0
Johnny ExpressRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0