Titles you rated
Princess AuroraRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.5- The Final MatchRated ★ 4.5
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.5
Justice PaoRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0