Movies
Ratings
486
HereditaryRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.5
Pompo: The CinéphileRated ★ 2.5
FallRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0