Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0