Titles you rated
ApocalyptoRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 0.5
JumperRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0