Series
Ratings
117
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0