Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
The GentlemenRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 0.5
Where the Crawdads SingRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
The Man from TorontoRated ★ 2.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0