Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5