Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
LIFERated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 2.0
WestworldRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0