Movies
Ratings
131
Summer WarsRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Yu-Gi-Oh!: Bonds Beyond TimeRated ★ 3.0
Girls und Panzer der FilmRated ★ 5.0
Girls und Panzer: This Is the Real Anzio Battle!Rated ★ 4.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 3.5
New Initial D the Movie Legend 3 - DreamRated ★ 3.5
Power RangersRated ★ 3.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
DaredevilRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0