Titles you rated
Hi.5Rated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Journey ThereRated ★ 4.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
First SummerRated ★ 3.5
HilmaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.5
Ad VitamRated ★ 1.5
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 2.0
Almost CopsRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 0.5
HappyendRated ★ 3.5