Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.0
Fresh off the SeaRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 5Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 2.5
The Killing VoteRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0