Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.5- Because We Are GirlsRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
ColetteRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5