Movies
Ratings
266
No Country for Old MenRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.0- Tiger Woods: IconRated ★ 2.5
- PilotRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
Fahrenheit 11/9Rated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0