Series
Ratings
48
AemaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5