Series
Ratings
202
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
And Just Like That... Season 3Rated ★ 3.5
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 5.0
Sean Combs: The ReckoningRated ★ 3.0
Becoming Karl LagerfeldRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.5
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Elite Season 8Rated ★ 3.0