Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 3.5
The Quick and the DeadRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5