Series
Ratings
95
OceanXplorersRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Evening Drink StyleRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
EndeavourRated ★ 3.5- 국대: 로드 투 카타르Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0