Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
The PactRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Smile 2Rated ★ 3.0
SmileRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0