Movies
Ratings
898
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Chinese Odyssey 2002Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
Wild StrawberriesRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
Okiku and the WorldRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 1.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
48MRated ★ 2.5
IntrudersRated ★ 3.5
All for the WinnerRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 2.5