Titles you rated
MotherRated ★ 3.0- OuroborosRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5- The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 3.5
- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.0
PricelessRated ★ 3.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0- 정의의 아군Rated ★ 3.5
- 魔王Rated ★ 3.0
- 괴도 야마네코Rated ★ 3.0
- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Family GameRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
The Locked Room MurdersRated ★ 5.0- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 4.5