Titles you rated
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0