Titles you rated
- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
Romance TownRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5