Movies
Ratings
605
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5