Series
Ratings
175
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- History of ScruffinessRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5