Series
Ratings
22
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5