Series
Ratings
20
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0