Series
Ratings
21
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5