Titles you rated
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 2.0
BloodRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0